widget.job-description.alt

#OptimaKariera

Team Leader w Dziale Spedycji Międzynarodowej

Polska
14 marca 2024
Opis stanowiska
  • Utworzenie zespołu i zarządzanie pracą podległych spedytorów międzynarodowych,
  • Organizacja międzynarodowych transportów samochodowych,
  • Nadzór nad prawidłową realizacją zadań swoich i swojego zespołu,
  • Motywowanie, wyznaczanie celów oraz kontrola ich realizacji,
  • Wspieranie i stwarzanie odpowiednich warunków do rozwoju zawodowego swojego zespołu,
  • Budowanie relacji wewnątrz zespołu,
  • Rekrutacja nowych pracowników,
  • Poszukiwanie i pozyskiwanie kontrahentów z Europy Zachodniej,
  • Rozbudowywanie sieci podwykonawców,
  • Budowanie długofalowych relacji z klientami oraz podwykonawcami,
  • Optymalizacja kosztów spedycyjnych,
  • Raportowanie do przełożonego.
Wymagania
  • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku Spedytora Międzynarodowego poparte sukcesami,
  • Predyspozycje do kierowania grupą – szukamy osoby, która chce poszerzać swoje kompetencje na poziomie managerskim,
  • Umiejętność pozyskiwania kontrahentów z Europy Zachodniej,
  • Zdolność ustalania priorytetów i analitycznego myślenia,
  • Odpowiedzialność, otwartość, samodzielność,
  • Zdolność do szybkiego podejmowania decyzji, pracy pod presją czasu,
  • Umiejętność poszukiwania usprawnień i rozwiązań,
  • Znajomość specyfiki rynku oraz przepisów i regulacji w zakresie transportu i spedycji,
  • Znajomość języka angielskiego (minimum B2) – warunek konieczny,
  • Sprawna obsługa platform i giełd transportowych.

Mile widziane:

  • Znajomość innego języka obcego.
Oferujemy
  • Samodzielny zakres zadań z możliwością zbudowania własnego zespołu,
  • Duże możliwości rozwoju i awansu zawodowego – nasza kadra menadżerska pochodzi z awansu wewnętrznego,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub współpracę na zasadzie B2B (w zależności od indywidualnych preferencji),
  • Wynagrodzenie w systemie podstawa + prowizja uzależniona od osiąganych wyników własnych i zespołu; premiowanie oparte na klarownych zasadach,
  • Rozbudowany Back Office, który odciąży Cię od czynności administracyjnych i pozwoli skupić się na sednie Twojej pracy,
  • Pakiet atrakcyjnych benefitów pozapłacowych, takich jak prywatna opieka medyczna, karta Multisport,
  • Dla najlepszych spedytorów organizujemy wycieczki w najbardziej odległe zakątki świata.
Tracker image