widget.job-description.alt

#OptimaKariera

Specjalista ds. obsługi klienta z językami obcymi – język angielski / język niemiecki

Warszawa
25 marca 2024
Opis stanowiska
  • Obsługa mailowych (75%) i telefonicznych (25%) zapytań od klientów zagranicznych oraz podwykonawców
  • Wyjaśnianie bieżących kwestii w zakresie rejestracji oraz wysyłki dokumentów, a także płatności za wykonane usługi
  • Kontakt z klientami w celu przejścia na elektroniczną wysyłkę dokumentów
  • Bieżąca współpraca z innymi działami firmy
  • Dbanie o dobre relacje z klientami i pozytywny wizerunek firmy
Wymagania
  • Posługujesz się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym – poziom minimum B2
  • Szybko się uczysz, a rozwiązywanie trudnych problemów sprawia Ci satysfakcję 😊
  • Nie boisz się zmian
  • Lubisz kontakt z ludźmi i rozwiązywanie skomplikowanych zadań
  • Łatwo adaptujesz się w nowym zespole i nowych sytuacjach
  • Jesteś osobą dobrze zorganizowaną, zaangażowaną, odpowiedzialną i punktualną
  • Jesteś dyspozycyjna/ dyspozycyjny w pełnym wymiarze godzin
  • Nastawienie na osiąganie wyników i ciągłe doskonalenie
  • Umiejętność pracy w dynamicznym i nieprzewidywalnym otoczeniu

Mile widziane

  • Doświadczenie w obsłudze klienta albo administracji, nauczymy Ciebie wszystkiego😊
  • Znajomość języka niemieckiego co najmniej na poziomie B2
Oferujemy
  • Pracę w młodym, zgranym zespole otwartym na nowe osoby
  • Przyjazną atmosferę pracy opartą o wzajemny szacunek i dzielenie się wiedzą oraz doświadczeniem
  • Pełne wdrożenie oraz stałe wsparcie zespołu w okresie adaptacji,
  • Umowę o pracę oraz liczne benefity (opiekę medyczną, kartę sportową, dofinasowanie do nauki języków obcych)
  • System premiowy uzależniony od wyników Twojej pracy
  • Udział w corocznych imprezach integracyjnych
  • Biuro w dogodnej lokalizacji blisko metra Plac Wilsona
Tracker image