widget.job-description.alt

#OptimaKariera

Młodszy Administrator Nieruchomości

Warszawa
25 marca 2024
Opis stanowiska
  • Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem powierzchni biurowych w Warszawie i 10 oddziałach w Polsce.
  • Kontrola stanu nieruchomości i zarządzanie pracami podwykonawców.
  • Stały kontakt i obsługa informacyjna najemców.
  • Zapewnienie bezpieczeństwa i porządku w administrowanych powierzchniach oraz nadzór nad usuwaniem zgłaszanych usterek.
  • Poszukiwanie wykonawców prac remontowych, serwisów instalacji.
  • Monitorowanie zużycia mediów w poszczególnych lokalizacjach.
  • Prowadzenie dokumentacji nieruchomości, weryfikacja faktur, korespondencji z Najemcami i Urzędami.
Wymagania
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku – minimum 2 lata.
  • Miłe usposobienie, komunikatywność, wysoki poziom kultury osobistej.
  • Samodzielność oraz inicjatywa w rozwiązywaniu problemów.
  • Dyspozycyjność, umiejętność zarządzania czasem i wieloma zadaniami.
  • Wykształcenie wyższe (kursy lub studia kierunkowe będą dodatkowym atutem).
  • Znajomości oprogramowania pakietu MS OFFICE.
  • Gotowość do wyjazdów służbowych.
  • Prawo jazdy kat. B.
Oferujemy
  • Zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Umowę o pracę lub współpracę na zasadzie B2B (w zależności od indywidualnych preferencji).
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy uzależniony od wyników Twojej pracy.
  • Pakiet atrakcyjnych benefitów pozapłacowych - prywatna opieka medyczna, karta Medicover.
  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole.
Tracker image