widget.job-description.alt

#OptimaKariera

Team Leader w Dziale Administracji

Warszawa
27 marca 2024
Opis stanowiska
  • Koordynowanie pracy kilkuosobowego zespołu, delegowanie zadań, monitorowanie wyników ilościowych i jakościowych, udzielanie wsparcia merytorycznego, motywowanie zespołu do działania
  • Nadzór nad procesem obiegu korespondencji (m.in. nad weryfikacją poprawności dokumentów, ewidencjonowaniem dokumentów w systemie, archiwizacją, wysyłką dokumentów do klientów)
  • Współudział w tworzeniu i optymalizowaniu procesów administracyjnych
  • Raportowanie efektów pracy zespołu
  • Kontakt telefoniczny oraz mailowy z klientami i podwykonawcami
Wymagania
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność planowania zadań
  • Zdolności interpersonalne- umiejętność przekazywania informacji oraz dostosowania komunikatu do różnego typu odbiorców
  • Motywacja do działania, chęci do pracy

Mile widziane

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem (np. koordynowanie pracy recepcji, rejestracji, kierowanie personelem w sklepie, restauracji)
Oferujemy
  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Kompleksowe wdrożenie w nowe obowiązki,
  • Pracę na samodzielnym stanowisku z możliwościami rozwoju zawodowego,
  • Umowę o pracę oraz benefity (opiekę medyczną, kartę sportową, dodatkowe ubezpieczenie na życie),
  • System premiowy uzależniony od wyników Twojej pracy,
  • Biuro w dogodnej lokalizacji blisko metra Plac Wilsona.
Tracker image