widget.job-description.alt

#OptimaKariera

Księgowa / Księgowy

Warszawa
09 maja 2024
Opis stanowiska
  • Kompleksowe prowadzenie ksiąg handlowych zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • Udział w przygotowywaniu sprawozdań finansowych, deklaracji podatkowych VAT, CIT,
  • Aktywny udział w procesie zamknięcia miesiąca,
  • Współpraca z instytucjami publicznymi (US, GUS itp.),
Wymagania
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Znajomość przepisów podatkowych i rachunkowych,
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Dokładność i zaangażowanie przy wykonywaniu swoich obowiązków,
  • Samodzielność i dobra organizacja,

Mile widziane

  • Obsługa Programu Symfonia.
Oferujemy
  • Zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Umowę o pracę oraz atrakcyjny system premiowy uzależniony od wyników Twojej pracy,
  • Pakiet benefitów pozapłacowych takich jak: prywatna opieka medyczna, karta Medicover Sport, dodatkowe ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach, szkolenia,
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji,
  • Przyjazną atmosferę pracy, w której dzielimy się wiedzą i doświadczeniem,
  • Pracę w godz. 8.00-16.00 w atrakcyjnie zlokalizowanym biurze w Warszawie (przy stacji metra Plac Wilsona).
Tracker image