widget.job-description.alt

#OptimaKariera

Specjalista ds. IT (Servicedesk)

Warszawa
10 maja 2024
Opis stanowiska
  • Wsparcie techniczne (zdalne i bezpośrednie) użytkowników na poziomie I oraz II linii,
  • Wstępna diagnostyka i terminowe rozwiązywanie zgłaszanych problemów,
  • Przygotowywanie nowych stanowisk pracy oraz dodatkowego wyposażenia IT,
  • Wsparcie przy relokacjach pracowników,
  • Instalacja oprogramowania na stacjach klienckich,
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej,
  • Ewidencjonowanie zasobów informatycznych.
Wymagania
  • Wykształcenie kierunkowe minimum średnie lub w trakcie studiów zaocznych,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodne posługiwanie się dokumentacją techniczną,
  • Wiedza z zakresu budowy i działania komputerów oraz działania sieci komputerowych,
  • Dobra znajomość systemów Windows 10 i pakietu Microsoft Office,
  • Podstawowa znajomość zagadnień sieciowych,
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów oraz korzystania z dokumentacji technicznej,
  • Skrupulatność,
  • Myślenie analityczne,
  • Komunikatywność,
  • Umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane

  • Podstawowa znajomość Active Directory,
  • Wiedza z zakresu budowy i działania sprzętu biurowego – drukarki, skanery itp.,
  • Znajomość podstaw ITIL’a,
  • Podstawowa znajomość Windows Server,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
Oferujemy
  • Pełne wdrożenie oraz stałe wsparcie opiekuna w dziale IT w okresie adaptacji,
  • Umowę o pracę oraz atrakcyjny system premiowy uzależniony od wyników Twojej pracy,
  • Opiekę medyczną w sieci Medicover, kartę sportową Medicover Sport,
  • Ciekawe, pełne wyzwań zadania,
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji,
  • Przyjazną atmosferę pracy, w której dzielimy się wiedzą i doświadczeniem,
  • Biuro w dogodnej lokalizacji blisko metra Plac Wilsona.
Tracker image