widget.job-description.alt

#OptimaKariera

Specjalista ds. PR i Mediów Społecznościowych

Warszawa
03 czerwca 2024
Opis stanowiska
  • Aktywne prowadzenie i monitoring profili społecznościowych (Facebook, Instagram, YouTube, LinkedIn).
  • Zarządzanie społecznością online, w tym odpowiadanie na komentarze i wiadomości.
  • Tworzenie treści na potrzeby organizacji (strony www itd.).
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z mediami oraz udział w rankingach branżowych.
  • Prowadzenie kampanii CSR (akcje charytatywne).
  • Budowanie sieci ambasadorów komunikacji wewnętrznej i wspieranie współpracy pomiędzy działami firmy.
  • Wdrażanie, utrzymanie i rozwój narzędzi komunikacji wewnętrznej.
  • Wspieranie przepływu informacji w firmie w kluczowych obszarach.
  • Śledzenie trendów i innowacji w zakresie komunikacji internetowej i promocyjnej.
  • Udział w projektach dotyczących: rozwoju organizacji; ekspansji na rynki zagraniczne; szeroko rozumianego employer brandingu w roli aktywnego uczestnika odpowiedzialnego za tematy dotyczące komunikacji.
  • Udział w planowaniu, wykonywaniu i rozliczaniu budżetu marketingowego.
  • Raportowanie wyników podejmowanych działań do Dyrektora Sprzedaży.
Wymagania
  • Przynajmniej 3 lata doświadczenia zawodowego na podobnym, samodzielnym stanowisku w dziale PR, content marketingu lub agencji reklamowej działającej w obszarze PR, social mediów.
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki z dziedziny komunikacji, PR, mediów, marketingu lub pokrewnych).
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym – poziom min. B2.
  • Umiejętność tworzenia kreatywnych treści, grafik i filmów (preferowana znajomość programu Adobe Photoshop / Lightroom, After Effects / Premiere Pro).
  • Praktyczna znajomość narzędzi do redagowania, planowania, monitoringu i analityki działań w mediach społecznościowych.
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi MS Office – Word, Excel, Power Point.
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne i organizacyjne.
  • Samodzielność w działaniu, inicjatywa w zakresie proponowania rozwiązań.
  • Kreatywność, lekkie pióro i twórcze myślenie.
  • Odpowiedzialność, zaangażowanie i terminowość w działaniu.
Oferujemy
  • Zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Umowę o pracę lub kontrakt B2B oraz atrakcyjny system premiowy uzależniony od wyników Twojej pracy.
  • Liczne benefity (opieka medyczna, karta Medicover Sport, dofinansowanie do nauki języków obcych, możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach).
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji.
  • Przyjazną atmosferę pracy, w której dzielimy się wiedzą i doświadczeniem.
Tracker image