widget.job-description.alt

#OptimaKariera

Pracownik biurowy w Dziale Rozrachunków - praca tymczasowa

Warszawa
08 lipca 2024
Opis stanowiska
  • księgowanie i rozliczanie wyciągów bankowych,

  • wyjaśnianie płatności oraz kompensat,

  • uzgadnianie sald z kontrahentami.

Wymagania
  • doświadczenia na stanowisku związanym z księgowaniem wyciągów bankowych,

  • odpowiedzialności i dobrej organizacja pracy,

  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole.

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy
  • umowę zlecenie na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia,

  • możliwość elastycznego ułożenia grafiku w przedziale 8.00-16.00 od poniedziałku do piątku,

  • zdobycie cennego doświadczenia,

  • pomoc, wsparcie i miłą atmosferę pracy w sympatycznym zespole,

  • brak dress code’u,

  • biuro w dogodnej lokalizacji blisko metra Plac Wilsona.

Tracker image