widget.job-description.alt

#OptimaKariera

Młodszy Specjalista ds. Rozrachunków

Warszawa
03 czerwca 2024
Opis stanowiska

  • Księgowanie i rozliczanie wyciągów bankowych
  • Wyjaśnianie płatności oraz kompensat
  • Kontrola zapisów kont rozrachunkowych
  • Uzgadnianie sald z kontrahentami
  • Wprowadzanie płatności zbiorczych do banku
  • Zaciąganie płatności z wyciągu bankowego do systemu księgowego
  • Realizacja przelewów w systemie księgowym i bankowym
  • Uzgadnianie systemu operacyjnego z systemem księgowym
  • Udział w procesie zamykania miesiąca
  • Wsparcie w przygotowywaniu raportów finansowych na potrzeby zarządcze
  • Wsparcie działu w codziennych obowiązkach
  • Współpraca z innymi zespołami w firmie
Wymagania

  • Znajomość programu Symfonia
  • Doświadczenie na stanowisku związanym z księgowaniem wyciągów bankowych
  • Odpowiedzialność i dobra organizacja pracy
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
Oferujemy

  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Umowę o pracę oraz atrakcyjny system premiowy uzależniony od wyników Twojej pracy
  • Liczne benefity (opieka medyczna, karta Medicover Sport, dofinansowanie do nauki języków obcych, możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach),
  • Przyjazną atmosferę pracy, w której dzielimy się wiedzą i doświadczeniem
  • Pracę w godzinach 8.00-16.00 w atrakcyjnie zlokalizowanym biurze w Warszawie (przy stacji metra Plac Wilsona)
Tracker image